Dažniausiai užduodami klausimai: 13. Įmokų surinkimas. El. bankininkystė.
13.04 Kuo skiriasi mokėjimo būdai: Banklink, MIP ir Paprastas bankinis pervedimas?

Kiekvienam projektui galite pasirinkti, kokiu būdu norite priimti įmokas iš skirtingų bankų.

  • Pasirinkite: Projektai ir veiklos > Mano projektai > Projekto nustatymai > Įmokų surinkimo paslaugos nustatymai.
  • Ties Mokėjimo būdai, kuriuos norite priimti pasirinkite norimą šalį.
  • Pamatysite bankus ir galimus pinigų surinkimo būdus.
  • Prie norimo banko pasirinkite sau tinkamą būdą ir išsaugokite pakeitimus.

> Pasirinkus Banklink, jūsų pirkėjas bus nukreiptas į savo banko puslapį, kur matys suformuotą pervedimą ir jam tereikės jį patvirtinti. Mokėjimas vyksta to banko internetinėje bankininkystėje, todėl įprastai šis mokėjimo būdas kainuoja brangiau nei MIP ar Paprastas bankinis mokėjimas.

> MIP (mokėjimo inicijavimo paslauga) – tai toks mokėjimo būdas, kai mokėtojas, norėdamas sumokėti internetu, mokėjimų apdorojimo tarpininkui suteikia leidimą prisijungti prie savo banko sąskaitos per internetinę bankininkystę, kur tarpininkas mokėtojo vardu suformuoja ir atlieka pervedimą. MIP įkainiai yra paprastai mažesni nei kitų mokėjimo būdų, o svarbiausia, šis atsiskaitymo būdas suteikia laisvę jūsų klientams, nes jie gali rinktis atsiskaityti iš daugybės siūlomų bankų. Daugiau apie šį būdą galite rasti čia.

> Pasirinkus Paprastas bankinis pervedimas, klientui pateikiamos pervedimo instrukcijos ir klientas turi pats savarankiškai atlikti mokėjimą iš savo banko sąskaitos. Vedant duomenis klientai neretai klaidingai užpildo informaciją.