Dažniausiai užduodami klausimai: 2. Verslo sąskaita
2.01. Įmonės sąskaitos atidarymas

Norėdami atidaryti įmonės sąskaitą pirmiausia turite atsidaryti asmeninę Paysera sąskaitą kaip įmonės direktorius bei atlikti reikalingus identifikacijos veiksmus. Kaip atlikti identifikaciją, galite matyti čia.

Kaip atidaryti įmonės sąskaitą?

1. Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros, paspauskite ant unikalaus numerio ir šiek tiek žemiau pasirinkite “Įmonės sąskaitos atidarymas”.

2. Pasirinkite įmonės registracijos šalį, įveskite įmonės kodą ir spauskite “Tikrinti”. Jūsų vadovaujamai įmonei sąskaita bus atidaryta.

Jeigu įmonės registracijos šalies nėra tarp pasirinkimų, pasirinkite "Kita šalis" ir pateikite prašomus dokumentus. Dokumentus patikrinsime ir sąskaitą įmonei atidarysime per vieną darbo dieną.

Kiekvieną kartą prisijungę prie savo paskyros, viršuje dešinėje pusėje paspaudę ant unikalaus numerio galėsite pasirinkti, kurią sąskaitą norite administruoti – įmonės ar savo asmeninę.

Rekomenduojame iš karto užpildyti ir kliento pažinimo anketą, kad galėtumėte atlikti operacijas sąskaitoje. Kairėje meniu pusėje pasirinkite Nustatymai > Paskyros nustatymai > Pažinimo anketa ir užpildykite reikalaujamus laukelius.

 

Jei esate ne direktorius, o įgaliotas asmuo, jūs taip pat turite pirmiausia atsidaryti asmeninę sąskaitą, atlikti identifikaciją ir pateikti mums notaro patvirtintą įgaliojimą arba įgaliojimą pasirašytą direktoriaus e.parašu ir mes atidarysime sąskaitą įmonei.

Kaip pateikti dokumentus?

1. Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros. Kairėje meniu pusėje pasirinkite Nustatymai >Paskyros Nustatymai > Įmonės ir veiklos dokumentai > Keisti

2. Dokumento tipą nurodykite „Įgaliojimas ar limito keitimo raštas“, įkelkite dokumentą ir spauskite “Pateikti”.

3. Jei turite daugiau nei vieną dokumentą, tokį patį veiksmą atlikite dar kartą, dokumento tipą nurodant „Kita“.

 

Taip pat esame paruošę video instrukciją: