Dažniausiai užduodami klausimai: 1. Sąskaitos atidarymas
1.03. Identifikacija.

Paysera LT, UAB yra licencijuota elektroninių pinigų įstaiga, mus reguliuoja priežiūros institucija Lietuvos bankas ir mes laikomės įstatymo numatytų tvarkų, susijusių su klientų pažinimu ir identifikacija. Paysera LT kliento asmens duomenis tvarko laikydamasi Lietuvos Respublikos teisės aktų ir privatumo politikos.

Jei norite naudotis mūsų sistema, jums reikia identifikuotis, pateikiant mums savo tarptautinį pasą arba tarptautinę ID kortelę bei užpildant kliento pažinimo anketą.

Dokumentą turite pateikti prisijungę prie savo Paysera paskyros per kompiuterį, kuriame yra kamera arba per Paysera programėlę, atsisiuntus ją į savo išmanųjį telefoną.
1. Identifikacija per kompiuterį su kamera. Prisijunkite prie asmeninės Paysera paskyros, paspauskite mygtuką ,,Atlikti identifikaciją"", ties punktu ,,Pateikite asmens dokumento nuotrauką" spauskite ,,Atlikti" bei pateikite dokumento ir veido nuotrauką. Pateikus kokybišką dokumento kopiją kartu su veido nuotrauka, jūsų tapatybė bus patvirtinta per 4 darbo valandas.
2. Identifikacija per programėlę. Prisijungę prie programėles, spauskite ,,Nebaigta identifikacija". Atlikite visus programėlėje nurodytus žingsnius. Pateikus kokybišką dokumento kopiją kartu su veido nuotrauka, jūsų tapatybė bus patvirtinta per 4 darbo valandas.

Informacija apie dokumento tikrinimo statusą jums bus atsiųsta el. paštu.