Dažniausiai užduodami klausimai: 1. Sąskaitos atidarymas
1.01. Sąskaitos atidarymas

Paysera svetainėje spauskite Registracija, suveskite savo asmeninius duomenis, susipažinkite su Bendrąja mokėjimo paslaugų sutartimi ir spauskite Atidaryti sąskaitą.

Nurodytu el. paštu gausite aktyvavimo nuorodą, ją paspaudę aktyvuosite savo Paysera paskyrą. Jei laiško negavote ar po jo gavimo praėjo daugiau nei 5 val., prašome pasinaudoti nuoroda ir pakartotinai gaukite aktyvacijos nuorodą.

Jūsų prisijungimo duomenys bus jūsų el.paštas arba telefono numeris bei sugalvotas slaptažodis.
Kad galėtumėt naudotis visomis Paysera paslaugomis, pirmą kartą prisijungus, sistema paprašys atlikti identifikaciją.

Kaip atlikti identifikaciją?
Atliekant identifikaciją, reikalinga pateikti savo pasą arba ID kortelę. Patvirtinti savo telefono numerį ir užpildyti kliento pažinimo anketą. Dokumentą galite pateikti prisijungę prie savo Paysera paskyros per kompiuterį, kuriame yra kamera arba per Paysera programėlę, atsisiuntę ją į savo išmanųjį telefoną.

1. Identifikacija per kompiuterį su kamera. Prisijunkite prie asmeninės Paysera paskyros, paspauskite mygtuką ,,Atlikti identifikaciją", ties punktu ,,Pateikite asmens dokumento nuotrauką" spauskite ,,Atlikti" bei pateikite dokumento ir veido nuotrauką. Pateikus kokybišką dokumento kopiją kartu su veido nuotrauka, jūsų tapatybė bus patvirtinta per 4 darbo valandas.
2. Identifikacija per programėlę. Prisijungę prie programėles, spauskite ,,Nebaigta identifikacija". Atlikite visus programėlėje nurodytus žingsnius. Pateikus kokybišką dokumento kopiją kartu su veido nuotrauka, jūsų tapatybė bus patvirtinta per 4 darbo valandas.

Taip pat esame paruošę video instrukciją: