11.01. Program partnerski (affiliate).

Z powodu problemów technicznych program partnerski został czasowo zawieszony. Wynagrodzenie za klientów przyciągniętych do 18 maja 2020 r. wypłaca się, ale zarejestrować nowych klientów poprzez unikalne linki rejestracyjne czasowo nie ma możliwości.

 

Jeżeli rekomendujesz system Paysera dla swoich bliskich i przyjaciół, którzy zarejestrują się w systemie i będą korzystali z usług, będziemy płacili Ci premie. Rekomendowane przez Ciebie osoby muszą się zarejestrować w systemie poprzez specjalny Twój link. Ten link znajdziesz na swoim koncie, klikając na ikonę zębatki w górnym rogu i wybierając Zarządzanie usługami > Program partnerski.

Premia za miesięczny zysk, przyniesiony przez klientów, jest wypłacana 10 dnia następnego miesiąca kalendarzowego. Premia jest wypłacana tylko jeżeli minimum 3 klientów przyniosło zysk za miesiąc sprawozdawczy (prowadziło działalność, niosącą zysk).

Premia w wielkości 10% jest wypłacana z usługę pobierania opłat według obliczonej prowizji z 2 tabeli i za wymianę waluty, obliczając zysk poprzez odjęcie bezpośrednich kosztów wymiany.

Ostateczny termin wypłaty premii nie jest przewidziany. Jednak jest ona naliczana tylko w tym wypadku, jeżeli w zeszłym miesiącu do 10 dnia bieżącego miesiąca chociażby raz zalogowałeś się na konto. Prowizja za czas starszy niż 3 miesiące, nie jest naliczana.