Baza wiedzy: 1. Otwieranie konta
1.03 Identyfikacja

Paysera LT, UAB jest licencjonowaną instytucją pieniądza elektronicznego, nadzorowaną przez Bank Litwy i przestrzegamy określonych w ustawach procedur, związanych z wiedzą o kliencie i jego identyfikacji. Paysera LT przetwarza dane osobowe klientów zgodnie z aktami prawnymi Republiki Litewskiej i polityką prywatności.

Klienci, chcący korzystać z usług Paysera, muszą dokonać identyfikacji. Podczas dokonywania identyfikacji należy okazać paszport lub dowód osobisty oraz wypełnić "Ankietę klienta". Dokument możesz przesłać logując się na swoje konto Paysera za pomocą komputera z aparatem lub za pomocą aplikacji Paysera.
1. Identyfikacja za pomocą komputera z aparatem. Zaloguj się do swojego osobistego konta Paysera, kliknij przycisk Dokonaj identyfikacji przy punkcie Podaj zdjęcie dokumentu osobistego, kliknij Wykonaj i prześlij zdjęcie dokumentu i twarzy. Wypełnij również ankietę klienta. Po przesyłaniu wysokiej jakości kopii dokumentu wraz ze zdjęciem twarzy i po poprawnym wypełnieniu formularza, Twoja tożsamość zostanie potwierdzona w ciągu 4 godzin roboczych.
 2. Identyfikacja za pośrednictwem aplikacji. Po zalogowaniu się do aplikacji kliknij Niezakończona identyfikacja. Postępuj zgodnie ze wszystkimi korkami, wskazanymi w aplikacji. Po przesyłaniu wysokiej jakości kopii dokumentu wraz ze zdjęciem twarzy i po poprawnym wypełnieniu formularza, Twoja tożsamość zostanie potwierdzona w ciągu 4 godzin roboczych.

Jeśli na koncie Paysera został wskazany adres e-mail, prześlemy informację o statusie weryfikacji dokumentu.

Proces identyfikacji w aplikacji mobilnej Paysera: