Baza wiedzy: 9. Karta Visa
9.36 Zadłużenie za miesięczne opłaty za kartę Visa

Jeśli na Twoim koncie karty Visa jest zadłużenie, możesz je spłacić, doładowując konto. Po doładowaniu konta zostanie ono pokryte automatycznie.

Nie zapomnij doładowywać swojego konta karty Visa.

Aby wyświetlić swój dług, zaloguj się do swojego konta, wybierając Rachunki i karty > Przegląd kont. Zadłużenie zostanie wyświetlone ze znakiem minus przed kwotą. Kliknij na tę kwotę, a zobaczysz przyczyny jego powstania. 

Aby dowiedzieć się, jak doładować konto karty Visa, zaloguj się do swojego konta, wybierając Rachunki i karty > Zasilenie konta. Możesz również zasilić swoje konto dokonując zwykłego przelewu ze swojego konta bankowego na konto Paysera, które jest obciążone zadłużeniem, wskazując numer IBAN konta Paysera (tylko EUR).

JEŚLI TWOJE KONTO JEST ZABLOKOWANE i została otrzymana wiadomość o zaistnieniu zadłużenia.

Możesz przelać kwotę zadłużenia na nasze konto w Swedbank LT227300010086385047 (tylko w EUR, tylko z banków litewskich). W polu „Cel płatności” pamiętaj o podaniu informacji: „dług za: Imię Nazwisko / PESEL. Po spłaceniu długu napisz do nas list na adres debts@paysera.com i poinformuj o tym.
 

Jeśli chcesz spłacić zadłużenie za pośrednictwem innego banku niż litewski albo w innej walucie, poinformuj nas, w jakiej walucie i z jakiego kraju chcesz dokonać płatności, a my udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Napisz do nas debts@paysera.com.