Baza wiedzy: 9. Karta Visa
9.13 Gdzie karta Visa może nie działać?

Karta Visa może być używana i używana do rozliczeń na całym świecie, wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty typu Visa. Możesz płacić kartą zarówno w Internecie, jak iw fizycznych punktach sprzedaży, a także wypłacać gotówkę w dowolnym bankomacie, który akceptuje karty Visa. Karta ma również możliwość łączenia się z innymi systemami, takimi jak Paypal.

Dokładamy wszelkich starań, aby karta działała bezproblemowo, jednak w bardzo rzadkich przypadkach działanie karty może zostać zakłócone z powodu okoliczności od nas niezależnych lub z powodu czasowego zakłócenia usług przez osoby trzecie, z których korzystamy przy wypełnianiu naszych zobowiązań.

  • W takim przypadku nie zdołasz zapłacić kartą Visa w miejscach, w których nadal używa się starych czytników kart w których transakcja kartą zostaje potwierdzona podpisem.

Ponadto, ze względu na ograniczenia wydawcy karty, w niektórych krajach z wyjątkiem Litwy, Łotwy i Estonii nie można płacić kartą Visa na automatycznych stacjach benzynowych (przy płatności przed tankowaniem). Przypominamy, że na wszystkich innych stacjach benzynowych, na których płatność dokonywana jest zazwyczaj dopiero po zatankowaniu, można z powodzeniem zapłacić kartą Visa.