Biežāk uzdotie jautājumi: 9. Paysera VISA karte
9.36. VISA kartes komisijas maksu parāds.

Ja Jums ir parādsaistības VISA kartes kontā, tās varat segt, kontu papildinot. Pēc konta papildināšanas parādsaistības automātiski tiks segtas.

Parādsaistības varat pārbaudīt sadaļā KONTA INFORMĀCIJA > Konta bilance. Parāda summa būs norādīta ar mīnus zīmi. Spiediet uz summas, lai redzētu parādsaistību iemeslus.

Informācija par Paysera VISA konta papildināšanu pieejama sadaļā KONTA INFORMĀCIJA > Papildināt kontu. Paysera VISA kontu var papildināt arī ar standarta pārskaitījumu no Jūsu bankas konta (tikai EUR valūtā un tikai no SEPA valstīm). Šajā gadījumā pārskaitījuma veikšanai jānorāda Jūsu Paysera VISA konta IBAN numurs.

 

JA JŪSU KONTS IR SLĒGTS un esat saņēmis ziņu par parādsaistībām, parāda summu varat pārskaitīt uz mūsu kontu Citadeles bankā:
Saņēmējs: Paysera LT
Saņēmēja konta nr.: (IBAN) LV23PARX0012385030001
SWIFT: PARXLV22

 

Pārliecinieties, ka maksājuma mērķa laukā esat norādījis “Parāds par Vārds, uzvārds, personas kods”. Par parāda apmaksu, lūdzu, informējiet mūs pa e-pastu skolininkai@paysera.lt.

Ja parādsaistības vēlaties segt citā valūtā vai no citas valsts bankas, iesniedziet mums attiecīgo informāciju pa e-pastu skolininkai@paysera.lt, un mēs Jums nosūtīsim nepieciešamās detaļas maksājuma veikšanai.