Biežāk uzdotie jautājumi: 18. Personas datu aizsardzība
18.01. TIESĪBAS PIEKĻŪT PERSONAS DATIEM

Lai piekļūtu Paysera apstrādātajiem jūsu personas datiem, lūdzu, iesniedziet pieprasījumu. Noteikti norādiet savu vārdu un uzvārdu un parakstiet pieprasījumu ar kvalificētu elektronisko parakstu. Norādiet vēlamo atbildes saņemšanas veidu (pa e-pastu, ierakstītā vēstulē vai klientu apkalpošanas centrā). Ja to nenorādīsiet, atbilde tiks sniegta tādā pašā veidā, kādā tika saņemts pieprasījums.

Saņemot jūsu pieprasījumu, Paysera izsniegs nepieciešamos datus vai šādu datu sniegšanas atteikuma iemeslu.

 

Datu saņemšana pa e-pastu

Ja esat izvēlējies saņemt datus pa e-pastu, dati tiks šifrēti un nosūtīti uz e-pasta adresi. Atšifrēšanas kods tiks nosūtīts SMS īsziņā uz tālruņa numuru, kas norādīts Jūsu kontā.

Ja esat Paysera klients, atbilde tiks nosūtīta uz Jūsu e-pasta adresi, kas norādīta kā kontakta e-pasta adrese Jūsu kontā Paysera sistēmā.

Ja neesat Paysera klients, lūdzu, norādiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt atbildi, datus, kurus vēlaties saņemt, un tālruņa numuru, uz kuru jānosūta atšifrēšanas kods.

 

Datu saņemšana ierakstītā vēstulē

Ja esat izvēlējies saņemt datus ierakstītā vēstulē un esat Paysera klients, atbilde tiks nosūtīta uz Jūsu adresi, kas norādīta Paysera sistēmā.

Ja neesat Paysera klients, lūdzu, norādiet adresi, uz kuru vēlaties saņemt atbildi, un mēs nosūtīsim datus uz norādīto adresi.

 

Datu saņemšana personīgi

Ja esat izvēlējies saņemt datus personīgi, lūdzu, ierodieties Paysera Klientu apklpošanas centrā, kas atrodas  Pilaitės pr. 16, Viļņa, Lietuva (darba dienās no 8.00 līdz 18.00). Pārliecinieties, ka Jums līdzi ir personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

 

Maksa par datu sniegšanu

Reizi kalendārajā gadā datus varat saņemt bez maksas. Citos gadījumos maksu par datu sniegšanu, kas nepārsniedz datu sniegšanas izmaksas, nosaka Paysera, kas ir 10.00 EUR.Attachments 
 
 subject_access_request.pdf (83.57 KB)