Biežāk uzdotie jautājumi: 1. Konta atvēršana
1.05. Konta slēgšana. Paysera konta dzēšana.

KONTA SLĒGŠANA (privātajam un uzņēmuma kontam)

Slēgt kontu varat, pieslēdzoties savam Paysera kontam.
Kreisajā izvēlnē izvēlieties IESTATĪJUMI > Konta iestatījumi . Jaunajā logā izvēlieties kontu, kuru vēlaties slēgt, un noklikšķiniet uz Slēgt kontu .
Jūsu konts tiks slēgts un nebūs redzams vispārējā logā blakus pārējiem kontiem. Ja nepieciešams, varēsiet atvērt kontu tajā pašā sadaļā IESTATĪJUMI > Konta iestatījumi , noklikšķinot uz Atvērt kontu .

 PAYSERA KONTA DZĒŠANA

Iesakām sistēmā slēgt tikai personīgo kontu, lai to varētu aktivizēt un vajadzības gadījumā pakalpojumus izmantot vēlāk. Konta slēgšanas instrukcijas ir norādītas augstāk.

Ja tiešām vēlaties dzēst savu Paysera kontu, Jums jāveic šādas darbības:

  1. ja Jums ir aktīva VISA karte, vispirms, lūdzu, to pastāvīgi bloķējiet savā kontā sadaļā MAKSĀJUMU KARTES > Paysera VISA, izvēlieties karti, kuru vēlaties bloķēt, spiediet Bloķēt īslaicīgi / Atteikties  un tad Bloķēt pastāvīgi. Kad karte ir bloķēta, tiek izbeigts līgums par Paysera maksājumu kartes izsniegšanu un lietošanu un karte kļūst nederīga. Kartes pastāvīga bloķēšana ir bez maksas;

  2. ja Jūsu kartē ir parāds, vispirms sedziet nepietiekamo summu kontā un pēc tam sazinieties ar mums. Konta papildināšanas norādījumus varat atrast savā kontā, noklikšķinot uz KONTA INFORMĀCIJA > Papildināt kontu. Izvēlieties valsti un valūtu, un Jums tiks izveidoti konta papildināšanas norādījumi. Vairāk informācijas par parādu - kur to skatīt kontā un parādsaistību iemeslus - var atrast šeit. (trūksta lin ko i 6,07 klausima)

  3. ja Jūsu kontā ir naudas atlikums, lūdzu, pārskaitiet atlikušo summu uz Jūsu bankas kontu, lai mēs varētu dzēst jūsu Paysera kontu, VAI, ja vēlaties, mēs varam atskaitīt līdzekļus kā konta slēgšanas maksu, bet Jums par to rakstiski jāinformē mūs. Gadījumā, ja esat neidentificēts klients un pats nevarat pārskaitīt naudas līdzekļus, lūdzu, norādiet informāciju par savu bankas kontu vēstulē, lai mēs varētu pārskaitīt konta atlikumu uz Jūsu bankas kontu un dzēst Paysera kontu. 

 

Informācijā par bankas kontu jānorāda:

  • saņēmēja vārds un uzvārds
  • saņēmēja adrese
  • saņēmēja konta numurs
  • saņēmējbankas SWIFT kods
  • saņēmējbankas adrese

  4. Pēc šo darbību veikšanas, lūdzu, nosūtiet mums pieprasījumu dzēst savu Paysera kontu uz e-pastu uz atbalsts@paysera.lv. Pieprasījums jānosūta no savas e-pasta adreses, kas apstiprināta Paysera sistēmā.