10.03. Kā es varu izveidot projektu maksājumu pieņemšanai internetā Paysera Tickets pakalpojumam?

Pieslēdzieties savam Paysera kontam

Pieslēdzieties savam Paysera kontam https://bank.paysera.com/lv/login. Ja Jums nav konta Paysera sistēmā, reģistrēties varat šeit .

Piesakieties Maksājumu pieņemšanas internetā pakalpojumam

Lai pieteiktos Maksājumu pieņemšanas internetā pakalpojumam, Jums jāpieslēdzas savam kontam un augšējā labajā stūrī zem zobrata ikonas jāizvēlas Pakalpojumu vadība > Pieslēgt/Atslēgt, tad izvēlieties Maksājumu pieņemšana internetā caur internetbankām un citām sistēmām un spiediet Pieteikties.

Piezīme! Lai pieteiktos šim pakalpojumam, lietotājam pilnībā jāiziet identifikācija; detalizēta instrukcija pieejama Jūsu Paysera kontā.

Izveidot projektu maksājumu pieņemšanai internetā

Izvēlnē kreisajā pusē spiediet Maksājumi internetā > Projektu vadība, tad Pievienot jaunu projektu.

Paysera Tickets projekta iestatījumi

Piezīme! Projekts maksājumu pieņemšanai internetā tiek izveidots tikai vienu reizi, tāpēc vienu projektu varat izmantot visiem Jūsu pasākumiem.

Projekta adrese

Pārliecinieties, ka esat norādījis https://tickets.paysera.com projekta adreses laukā. Šīs adreses īpašumtiesības nav jāpārbauda.

Projekta iestatījumi

Pārliecinieties, ka esat iespējojuši šādas izvēlnes iestatījumos maksājumu pieņemšanai internetā:

  • neļaut veikt apmaksu divreiz;
  • nesūtīt vēstules klientiem, kas ir uzsākuši, bet nav pabeiguši maksājumu. Parasti vēstule tiek sūtīta pēc 3 stundām un tikai tiem apmaksas veidiem, ko iespējams veikt 15 minūtēs;
  • atgriezt maksātāju projekta mājaslapā saskaņā ar norādīto accepturl adresi tikai pēc veiksmīga maksājuma apstiprinājuma saņemšanas.

Citi informācijas lauki jāaizpilda saskaņā ar plānoto pasākumu. Viens projekts var tikt izmantots neierobežotam skaitam pasākumu.

 

Projekta aktivizēšana

Pēc visu nepieciešamo datu sniegšanas spiediet Nodot izskatīšanai. Jūs varat uzsākt tirdzniecību internetā tikai pēc projekta aktivizēšanas. Projekta apstiprināšana var aizņemt līdz 48 stundām. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Klientu atbalsta centru.

Projekta dati pasākuma izveidošanai

Lai izveidotu maksas pasākumu, ievadiet projekta ID un projekta paroli Paysera sistēmā. Šos datus varat redzēt savā Paysera kontā sadaļā  Maksājumi internetā > Projektu vadība > Kopējie iestatījumi.