Dažniausiai užduodami klausimai: 9. Kortelė Paysera Visa
9.28. Ar saugu su Visa kortele pirkti internetu?

Paysera Visa mokėjimų kortelė atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus.

Paysera mokėjimo kortelė apsaugota „3D Secure 2.0“ (Verified by Visa ) technologija, kuri kortelės turėtojui suteikia nemokamą papildomą apsaugą atsiskaitant elektroninėse parduotuvėse. Sistema nereikalauja tvirtinti visų atliekamų mokėjimų, o pati nusprendžia, kurios operacijos turi būti patvirtinamos papildomai įvedant el. paštu ar SMS žinute gautą patvirtinimo kodą. Kiekvienas siunčiamas kodas yra unikalus ir naudojamas tik vienai mokėjimo operacijai patvirtinti. Tokia papildoma apsauga užtikrina, jog niekas kitas negalės pasinaudoti jūsų kortele.

Norint naudotis 3D Secure 2.0 privalumais, nieko papildomai daryti nereikia - programoje automatiškai dalyvauja visi Paysera Visa kortelės naudotojai.

Toliau pateiktame paveikslėlyje galite matyti, kaip šis procesas atrodo realiai.

Rekomenduojame pasitikrinti savo kontaktinius duomenis Paysera sistemoje – ar nurodytas tas tel. nr ir el. pašto adresas, į kurį norėtumėte gauti kodus. Jeigu ne, prašome atnaujinti duomenis, kad sugeneruotas kodas tikrai atkeliautų ten, kur reikia. Pasikeisti ar atnaujinti savo kontaktus galite prisijungę prie Paysera paskyros, skiltyje Nustatymai > Sąskaitų nustatymai