Dažniausiai užduodami klausimai: 9. Kortelė Paysera VISA
9.13. Kur Paysera VISA kortelė gali neveikti ?

Su Paysera VISA kortele galima naudotis ir atsiskaityti visame pasaulyje, kur tik yra priimamos "VISA" tipo kortelės. Jūs galite atsiskaityti kortele tiek internetu, tiek fizinėse prekybos vietose, o taip pat ir nusiimti grynųjų bet kuriame bankomate, kuris aptarnauja "VISA" korteles. Kortelę taip pat yra galimybė susieti ir su kitomis sistemos, kaip pvz Paypal.

Mes dedame visas pastangas, užtikrindami sklandų kortelės veikimą, tačiau labai retais atvejais, kortelės veikimas gali būti sutrikdytas dėl aplinkybių, kurių mes nekontroliuojame ar dėl trečiųjų šalių, kurias mes pasitelkiame vykdydami savo įsipareigojimus, laikinųjų paslaugų sutrikimų.

  • Su Paysera VISA kortele negalėsite atsiskaityti vietose, kuriose dar naudojami seni, kalkiniai kortelių skaitytuvai, o kortelės operacija tvirtinama jūsų parašu.
  • Taip pat, dėl kortelės leidėjo apribojimų, su Paysera VISA kortele nėra galimybės atsiskaityti automatinėse degalinėse (kuomet mokama prieš užpilant kurą). Primename, jog visose kitose degalinėse, kur įprastai apmokėjimas vyksta tik po kuro užpilimo, su Paysera VISA kortele galite mokėti sėkmingai.