Dažniausiai užduodami klausimai: 3. Sąskaitos nustatymai
3.02. Negaunu papildomo prisijungimo patvirtinimo kodo

Negaunu kodo SMS žinute į telefoną

Jei negaunate papildomo prisijungimo patvirtinimo SMS žinute, prašome pakartoti žinutės siuntimą, prieš tai atlikus nurodytus veiksmus:

  1. išjunkite telefoną ir dar kartą įjunkite;
  2. jei turite galimybę, pakeiskite telefono aparatą ir tuomet dar kartą pabandykite žinutės siuntimą.
  3. pasitikrinkite ar jūsų telefonas nėra roamingo rėžime. Primename, jog esant roaminge, nėra garantuojamas žinutės gavimas.
  4. jei jūs naudojatės išankstinio apmokėjimo (prepaid) mobiliojo ryšio kortele, pasitikrinkite ar nėra pasibaigęs jūsų sąskaitos galiojimas. Taip pat, kai kuriose šalyse, pasibaigęs mobiliojo ryšio sąskaitos likutis neleidžia priimti SMS žinučių.

Jei atlikus šiuos veiksmus SMS žinutės negausite, maloniai prašome parašykite mums, bei atsakykite į žemiau pateiktus klausimus:

  • ar šiuo metu nėra sutrikimo su jūsų mobiliuoju ryšiu?
  • ar sėkmingai gaunate visas kitas žinutes?

Gavę jūsų informaciją, klientų aptarnavimo konsultantai patikrins dėl ko yra šis sutrikimas ir susisieks su jumis.

 

Negaunu kodo el.paštu

Jei negaunate papildomo prisijungimo patvirtinimo kodo į savo el.paštą, prašome patikrinti "šlamšto" aplanką savo el.pašto dėžutėje arba susisiekti su atsakingu el.pašto dėžutės serveriu (jei naudojatės ne Gmail pašto sistema).

Jei atlikus šiuos veiksmus vis tiek nepavyksta gauti kodo, rekomenduojame kodą iš naujo atsisiųsti į savo telefono numerį.

Jei neturite pridėto telefono numerio papildomo kodo patvirtinimui siųsti, tuomet atsiųsite mums savo asmens dokumento kopiją adresu pagalba@paysera.lt ir mes jums padėsime.