Dažniausiai užduodami klausimai: 9. Kortelė Paysera VISA
9.33. 3D Secure 2.0 mokėjimų apsaugos priemonė

3D Secure 2.0 (Verified by VISA) technologija yra mokėjimų apsaugos priemonė, papildomai identifikuojanti pirkėją bei jo mokėjimo kortelę. Ši priemonė aktyvuojama automatiškai visoms Paysera VISA kortelėms ir jos išjungti galimybės nėra.

Ne visos operacijos VISA kortele yra tvirtinamos papildomai. Jei VISA sistema nuspręs, kad jūsų operaciją reikia patvirtinti papildomai, jūs būsite nukreipti į langą, kur turėsite pasirinkti kaip norite gauti patvirtinimo kodą – el. paštu ar SMS žinute, o gautą kodą reikės įrašyti sekančiame lange. Kiekvienas siunčiamas kodas yra unikalus ir naudojamas tik vienai mokėjimo operacijai patvirtinti. Tokia papildoma apsauga užtikrina, jog niekas kitas negalės pasinaudoti jūsų kortele.

Žemiau pateiktoje iliustracijoje galite matyti, kaip šis procesas atrodo realiai.

 

Rekomenduojame pasitikrinti savo kontaktinius duomenis Paysera sistemoje – ar nurodytas tas tel. nr ir el. pašto adresas, į kurį norėtumėte gauti kodus, yra teisingi. Jeigu ne, prašome atnaujinti duomenis, kad sugeneruotas kodas tikrai atkeliautų ten, kur reikia. Pasikeisti ar atnaujinti savo kontaktus galite prisijungę prie Paysera paskyros, skiltyje Nustatymai > Sąskaitų nustatymai.

 

 Prisegtos bylos