Dažniausiai užduodami klausimai: 1. Sąskaitos atidarymas
1.05. Sąskaitos uždarymas. Paysera paskyros uždarymas.

SĄSKAITOS UŽDARYMAS (privačiam asmeniui ir verslo sąskaitos)

Sąskaitą uždaryti galite prisijungę prie savo Paysera paskyros.

Kairiajame meniu pasirinkite NUSTATYMAI > Sąskaitų nustatymai. Atsidariusiame lange pasirinkite, kurią sąskaitą norite uždaryti ir spauskite Laikinai uždaryti sąskaitą.

Jūsų sąskaita bus uždaryta ir nebus matoma bendrame lange prie visų sąskaitų. Esant poreikiui, šią sąskaitą galėsite vėl atidaryti toje pačioje skiltyje NUSTATYMAI > Sąskaitų nustatymai pasirinkę Atidaryti sąskaitą.

 

PAYSERA PASKYROS UŽDARYMAS

Rekomenduojame jums uždaryti tik Paysera sąskaitą savarankiškai sistemoje ir esant poreikiui ją vėl aktyvuoti ir naudotis Paysera paslaugomis. Instrukcija kaip tai atlikti, pateikta aukščiau.

Jei jūs vis dėlto norite panaikinti Paysera paskyrą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. jei turite galiojančią VISA kortelę, prašome nutraukti Visa kortelės sutartį. Paysera VISA kortelės galite atsisakyti savo paskyroje Sąskaitos ir kortelės > Kortelių apžvalga pasirinkę norimą atšaukti kortelę ir paspaudę mygtuką Laikinas blokavimas/ atsisakymas, bei naujame atsidariusiame puslapyje pasirinkę Atsisakyti kortelės. Atsisakius kortelės yra nutraukiama kortelės paslaugų sutartis ir kortelė tampa negaliojanti. Kortelės atsisakymas yra nemokamas.
  2. jei jūsų sąskaitoje yra susidariusi skola, pirmiausia turite papildyti savo sąskaitą trūkstama pinigų suma, ir tada parašyti mums. Sąskaitos papildymo instrukcijas rasite savo paskyroje pasirinkę Sąskaitos ir kortelės > Papildymo instrukcijos, pasirinksite šalį ir valiutą ir jums bus suformuota sąskaitos papildymo instrukcija. Daugiau informacijos apie skolą - kur ją matyti savo paskyroje bei už ką skola susidariusi, rasite čia.
  3. jei jūsų sąskaitoje yra pinigų likutis, prašome pervesti pinigus į savo sąskaitą kitame banke, tik tada galėsime uždaryti jūsų paskyrą. ARBA galime šį likutį nurašyti kaip sąskaitos uždarymo mokestį, tik informuokite mus apie tai rašydami mums laišką. Jei pas jus yra pinigų likutis, tačiau jūs esate neidentifikuotas ir negalite prisijungti ir pinigų pervesti savarankiškai, rašydami mums laišką būtinai parašykite savo banko sąskaitos rekvizitus, kur mes pervesime pinigus prieš uždarant jūsų paskyrą.

Banko sąskaitos rekvizitai turi atrodyti taip:

  • gavėjo vardas/ pavardė
  • gavėjo adresas
  • gavėjo banko sąskaitos numeris
  • SWIFT/ BIC kodas
  • gavėjo banko adresas

  4. Kai atliksite reikalingus veiksmus, parašykite mums laišką pagalba@paysera.lt  iš patvirtinto savo el.pašto mūsų sistemoje su prašymu panaikinti Paysera paskyrą.